دسته بندی محصولات
۱۷+

دیگر دسته بندی ها

نمایش 1 - 21 کالا از 21

کنسرو وکسی | Vexi

شرکت کنسرو وکسی با نام تجاری VEXI تولید کننده بهترین کنسرو گربه و سگ در ایران با تنوع بسیار بالا است که کار خود را در سال 1401 آغاز کرده است.
شرکت وکسی در حال حاضر در وزن های مختلف 110 گرمی 400 و 800 گرمی محصولات خود را عرضه میکنید همچنین برای گربه ها کنسرو وکسی نچرال در 5 طعم مختلف نیز تولید میکند که از لحاظ کیفتی قابل رقابت با برند های خارجی است.

کنسرو وکسی گربه و کنسرو وکسی سگ : چه تفاوت هایی دارند و چرا باید از غذای مناسب استفاده کنید؟

تفاوت دیگر بین کنسرو وکسی گربه ها با کنسرو وسکی سگ ها نیاز آنها به اسیدهای چرب است. به طور خاص، گربه ها باید اسید آراشیدونیک را در رژیم غذایی خود داشته باشند. اسید آراشیدونیک در گوشت حیوانات یافت می شود و از سلامت پوست، عملکرد گوارشی و لخته شدن خون گربه شما پشتیبانی می کند. سگ ها می توانند این اسید چرب را به تنهایی تولید کنند، بنابراین در غذای آنها وجود ندارد، اما گربه ها به آن نیاز دارند و باید از طریق رژیم غذایی آنها تامین شود.

کنسرو وکسی گربه و سگ

ویتامین های موجود در کنسرو وکسی حیوانات

گربه ها به ویتامین B یا نیاسین و همچنین ویتامین A به مقدار بیشتری نیاز دارند. سگ ها می توانند این ویتامین ها را از مواد دیگر به بدن خود تبدیل کنند، بنابراین نیازی به دریافت آنها از طریق رژیم غذایی خود ندارند. نیاسین و ویتامین A برای گربه ها ضروری هستند و به طور معمول در کنسرو وکسی سگ یافت نمی شوند.

انتخاب بهترین کنسرو وکسی برای نیازهای حیوان خانگی شما

اگر در مورد تفاوت های بین کنسرو وکسی گربه و غذای وکسی سگ سوال دارید، احتمالاً سوالات دیگری در مورد نحوه انتخاب بهترین غذا خشک گربه حیوان خانگی خود نیز دارید. در اینجا چند نکته وجود دارد که باید هنگام انتخاب غذای گربه یا سگ در نظر داشته باشید:

  • غذای گربه و سگ هر دو به صورت خشک و مرطوب عرضه می شوند.
  • انجمن مقامات کنترل غذای آمریکا (AAFCO) بیانیه های مربوط به کفایت مواد مغذی را کنترل می کند.
  • همه حیوانات خانگی منحصر به فرد هستند و نیازهای متفاوتی دارند – یک غذای کامل و ایده آل برای همه حیوانات خانگی وجود ندارد.
مقایسه ( 0 مورد )