زمان و هزینه ارسال کالا در رابینسه

هزینه ارسال شهر تهران : هزینه ارسال برای خرید بالای 1 میلیون تومان در شهر تهران رایگان است و برای خرید های کم تر از 1 میلیون تومان 49 هزار تومان می باشد (وزن و ابعاد بسته اهمیتی برای رابینسه ندارد).

هزینه ارسال خارج شهر تهران : هزینه ارسال برای خرید بالای 3 میلیون تومان خارج از شهر تهران رایگان است و برای خرید های کم تر از 3 میلیون تومان 49 هزار تومان می باشد (وزن و ابعاد بسته اهمیتی برای رابینسه ندارد).

زمان تحویل عادی در تهران: براساس انتخاب شما مشتری عزیز است شما هنگام ثبت سفارش روز و ساعت تحویل سفارش را میتوانید انتخاب کنید شروع کم تراز 24 ساعت است.

زمان تحویل فوری در تهران: در صورتی که قصد داشتید همان ساعت سفارش شما ارسال شود کافیست گزینه ارسال فوری را انتخاب کنید تا با اسنپ یا تپ سی ارسال شود توجه داشته باشید در صورت ارسال فوری 2 ساعته با اسنپ شرط ارسال رایگان برقرار نیست.

زمان تحویل پست برای سایر شهرها: میانگین 2 تا 6 روز کاری از سوی اداره پست جمهوری اسلامی ایران می باشد (تمامی بسته ها به صورت پیشتاز ارسال می شوند).

زمان تحویل چاپار / تیپاکس برای سایر شهرها: بین 1 الی 3 روز کاری است به وسیله پست خصوصی به سفارش مشتری ارسال می شود توجه داشته باشید در این روش شرایط ارسال رایگان برقرار نیست.