چرا باید به رابینسه اعتماد کنیم؟

رابینسه مجموعه‌ای قدرتمند و فعال با بیش از ۵ سال در حوزه حیوانات خانگی از مجموعه های: طنز کت فان ، واگذاری رایگان حیوانات ، مجموعه پت یاب و  تیم امداد فاین ایران است که در راستای کمک به افرادی که مسئولیت نگهداری از این حیوانات را برعهده گرفته‌اند فعالیت می‌کند. رابینسه با تولید محتوای اختصاصی در این حوزه یک حلقه‌ی اتصال بی بدیل برای دسترسی به تمامی دوستداران حیوانات خانگی و مصرف کنندگان کالای این حوزه و شرکت‌های مرتبط است. ما به دنبال افراد با استعدادی هستیم که به خوبی بتوانند توانایی‌های خود را برای شما شکوفا کنند و در این راستا محیط کاری بدون تنشی برای شما فراهم میکنیم. به امید آنکه در هیچ جای این جهان شاهد ظلم به انسان ها و حیوانات نباشیم.
مجموعه رابینسه طی ۵ سال اخیر مجوز های لازم و قانونی زیر را به منظور اعتماد هرچه بیشتر شما عزیزان تهیه کرده است که در ادامه به طور مختصر به آنها میپردازیم:
 

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

مجوز اینماد

رابینسه دارای مجوز اینماد از مرکز تجارت الکترونیکی وزارت صنعت ، معدن و تجارت است در صورت هرگونه مشکل در روند این سایت شما میتوانید با مراجعه به این مرکز شکایت خود را نسبت به ما اعلام کنید.
همچنین تمامی اطلاعات هویتی ما ( آدرس دفتر ، آدرس محل زندگی ، شماره تلفن و سایر موارد ) به طور کامل توسط مسئولین محترم این مرکز بررسی و تائید شده است. 

مجوز مرکز فناوری دیجیتال

ساماندهی

رابینسه دارای مجوز وزارت ارشاد اسلامی به منظور فعالیت بر اساس قوانین اسلامی این وزارت است در این مجموعه اطلاعات هویتی ما نیز به طور کامل به تائید مسئولین محترم وزارت ارشاد اسلامی رسیده است

عضو رسمی شهر همیار

logo-city

شهر وبمستران هوشمند، دستاورد دانشجویان وبمستران هوشمند است و نشانگر کسب و کار هایی است که توسط جوانان خوش آتیه ایران ساخته شده است. عضویت در این سایت ویژه مدیران وب سایت های است که توانسته اند دوره های وبسمتران را در مجموعه همیار آکادمی گذرانده باشند است.

مجوز درگاه بانکی پی (بانک سامان)

پی یک دیگر از درگاه های قوی بانکی ، یانک سامان  است و بین سایت و شخص پرداخت کننده قرار  دارد که این اطمینان را به پرداخت کننده میدهد که درگاهی که با آن پول را پرداخت می کنید دارای مجوز های بانک مرکزی جمهوری اسلامی است.

مجوز درگاه بانکی زرین پال

زیرین پال یک درگاه قوی بانکی بین سایت و شخص پرداخت کننده است که این اطمینان را به پرداخت کننده میدهد که درگاهی که با آن پول را پرداخت می کنید دارای مجوز های بانک مرکزی جمهوری اسلامی است.

اعضای تیم رابینسه

امین پرنده
هم بنیانگذار رابینسه

سورنا آزیدهاک
هم بنیانگذار تیم واگذاری

مستانه علائی

مستانه علائی
دامپزشک مجموعه

ایلناز بطوند
مدیر تیم فاین ایران

کیمیا کریمی
همیار تیم واگذاری

معصوم جباری
مدیر تیم پت یاب

مینا دهقان
همیار تیم واگذاری

پدرام حاتمی
همیار تیم واگذاری

علی هاشمی نیا
دامپزشک مجموعه

مریم ولی زاده
مدیر فروش

اعظم شاهسوند
مدیر تیم کت فان

عاطفه اصلانی
گرافیست

رویا کمال پور
مدیر تیم واگذاری

عوض زاده
همیار تیم واگذاری

مبینا خلعتبری
همیار تیم واگذاری

صدیقه خالقی
همیار تیم واگذاری

بهینا راوندی
همیار تیم واگذاری

مجوز درگاه بانکی پی پینگ

پی پینگ یک دیگر از درگاه های قوی بانکی بین سایت و شخص پرداخت کننده است که این اطمینان را به پرداخت کننده میدهد که درگاهی که با آن پول را پرداخت می کنید دارای مجوز های بانک مرکزی جمهوری اسلامی است.